Главная » 2015 » Май » 26 » 1936О ДинМ-ДинК 6-4

"Динамо" (Москва) - "Динамо" (Київ) 6:4 (2:2)

14 вересня 1936 р. Москва. ЦС "Динамо". Хмарно. 11 градусів. 30 000 глядачів.

Суддя: М. Усов (Ленінград)

"Динамо"М: Квасников, Тетєрін, Корчебоков, Лапшин, Єлісєєв, Рьомін, Семичастний, Якушин, Смирнов, Павлов, Ільїн (к)

"Динамо"К: Трусевич, Тимофєєв, Правоверов, Тютчев, Ліфшиць (Клименко, 40), Путістін, Гончаренко, Шиловський, Щегоцький, Комаров, Махиня

Голи: Павлов (3, 63), Єлісєєв (5), Якушин (43), Смирнов (60), Семичастний (72) - Махиня (1), Комаров (33), Щегоцький (47), Шиловський (88 )

Москва "Динамо" - Київ "Динамо" 6:4 (Від нашого московського кореспондента)

"... Вже на 45 сек. сильним ударом Махиня відкриває рахунок. Йому блискуче викотив м'яч Щегодський.

Повільно симпатії зараз же стали на сторону енергійного київського нападу. Вірні своїй звичці, московські динамівці вже на третій хв. зрівнюють рахунок. Павлов з 20 метрів забиває гол з вини захисників Києва. З цього моменту відразу ж почувається в київській команді протилежність між захистом і нападом. Через дві хвилини штрафний удар за грубість Ліфшиця б'є з 22 метрів Єлісєєв і рахунок 2:1 на користь Москви. Після швидкого обміну м'ячами 15 хвилин проходять у впертій боротьбі, де київський напад демонструє чудову техніку та вдари по воротах. Слабу гру київського захисту та півзахисту трохи компенсує Трусевич. Він бере підряд три важких м'ячі від Ільїна, Павлова, Семичасного.

На 31 хв. поле залишає Ліфшиць з пошкодженою ногою - його замінює Кліменко. Блискуче розигрує м'ячі Щегодський. На 33 хв. він знову викочує м'яч Махині, який посилає його до воріт, де Комаров б'є з ходу і рахунок 2:2.

Гра знов проходить з змінним успіхом. Хорошу гру показують обидва воротарі. За 3 хвилини до перерви Шиловський б'є по воротах, здавалося, певний м'яч, але Квасніков цей м'яч бере, чим зберіг рахунок до перерви.

Почавши з центра після перерви, київляни беруть ініціативу в свої руки. На 3 хв. Щегодський сам проводить м'яч. Його "затирають" захисники Москви, але своєчасно направлений у ворота м'яч змінює рахунок на 3:2 на користь Києва. Москвичі знову хочуть відігратися і їм це блискуче вдається. Рівно через 2 хв. київський захист, який не в силах був прикрити московський напад, дає можливість Ільїну зробити подачу і Якушін з ходу б'є по воротах. Рахунок 3:3.

На 15 хв. Смірнов збільшує рахунок м'ячів. Веде Москва 4:3. Через 3 хвилини київлянин Кліменко неприпустимо "маже". Цим скористувався Павлов і рахунок 5:3. Спроби київлян відігратися не призводять до бажаних наслідків. На 27 хв. Семичасний забиває у ворота Києва шостий м'яч.

Далі гра проходить з перемінним успіхом. Київський напад всіляко намагається відігратися і тільки за 3 хвилини до кінця гри Щегодський знову викочує м'яч Шиловському, який забиває четвертий гол у московські ворота.

З рахунком 6:4 московське "Динамо" закінчує матч. Треба сказати, що захист Москви трохи слабіше звичайного. У київлян захист і півзахист слабі. Вище всіляких похвал воротар та напад київської команди..."

К. Газ. "Готовий до праці і оборони", Київ, 1936,17 верес.

Просмотров: 524 | Добавил: DEKOPATOP_XAOCA | Рейтинг: 0.0/0